Allah'ın, Resul'ünün Selam ve Bereketi Üzerinize Olsun. Ey ! Hane Halkı..

Animated Sidenav Example

Click on the element below to open the side navigation menu.

☰ open


Salih-Gerçek Rüyalar Başlar

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Bu rüyalar şimdiye kadar gördüklerinden daha net ve kalıcıdır. Günler geçse de unutmazsın. Rüyaların bazıları kader ve kazayı gösterir ve 3 gün sonra gerçekleşir. Böylece kader ve kazanın insan hayatındaki önemini anlar ve yaşarsın. İlerleyen günler veya yıllarda da göreceğin rüyalar sana verilen-verilecek olan müjdelerle dolu olur. Bilir ve anlarsın ki; hayatın tarifsiz huzur ve güven içinde devam etmektedir. Artık sevilmeye başlanmışsın, kolaylıklar hayatında ardı ardına gelmeye başlar ve sen şaşarsın. Şaşma…

Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim ayetlerle rüyaların varlığından  ” kesinlikle ” bahsetmektedir. Bu yaşadıkların gerçek rüyalardır ve iblisin vesvesesi yoktur ve bu gördüklerin sana ilahi armağandır; daha başlangıçtır.

“Rüyalarla amel edilmez.” dediğinizi duyar gibiyim. Doğrudur. Sizlerin bugüne kadar gördüğünüz rüyalarla amel edilmez. O rüyalarda iblisin etkisi vardır. Bizim belirttiğimizde iblisin hiçbir katkısı yoktur. Tamamen salih – gerçek rüyalardır ve meleklerin etkisi ile bizlere verilir. (Bir kereye mahsus ve izinli olarak) lanetli iblis rüyanda,  sana bir yerde define gösterir, paralar vermeye kalkar. Mücevherler – takılar vermeye kalkar. Sakın meyletme. Bu onun mutlak yalanıdır. Sakın inanma. Eğer verilenleri almaz veya itibar etmezsen,  mânâda derecen artar ve sevilen olursun. Aman ha aman inanma! Eğer alırsan sabah hemen tevbe et, kurtul. Yok, bu ilahi armağansa da alma, 2 kez gösterilirse yine alma ve 3. kez gösterilirse bu sana verilecek yardımdır, Rabbindendir. Bir gün mutlaka eline geçecektir. Bu sefer ne zaman geçecek diye hayaller kurmaya başlarsın. Aman ha aman! Kafandan bu düşünceleri at. Senin rızkını kimseye vermedikleri gibi senin de saat ve dakikasından önce eline geçmez. İbadetinin güzelliğini bozarsın. Sakın bunu unutma. Sana Rabbinin zenginliği yeter.

 


2018 © VeyselKarane | veyselkarane.com | All rights of the site are registered in the name of "Muharrem Karabay" .